AxisVM Gyakornoki Program

Gyakornoki program

KÖZELEG A HATÁRIDŐ!

Érdekel a szerkezetmodellezés és a végeselemek? Csatlakozz Magyarország piacvezető végeselemes számító és méretező szoftverének fejlesztő csapatához!

Az AxisVM Gyakornoki Program keretén belül megismerkedhetsz a szoftverfejlesztés technikai hátterével és irányelveivel, a végeselemes technológia matematikai és mechanikai alapjaival, valamint a tartószerkezeti méretezés különleges kérdéseivel. Segítséget kaphatsz a házi feladatok elkészítéséhez, illetve TDK vagy diploma dolgozatod is elkészítheted a program keretein belül egy közösen választott tématerületből.

A programba építőmérnöki tanulmányaikat MSc szinten folytató hallgatók jelentkezését várjuk. További részleteket az alábbi linken találsz.

Pályázati kiírás

A jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel, a tanulmányi átlag megjelölésével a gyakornok@axisvm.eu címre várjuk.

Jelentkezési határidő: szeptember 30.