Az Építőmérnöki Kar az Educatio kiállításon!

Idén 22. alkalommal kerül megrendezésre az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás, melyen a BME standján az Építőmérnöki Kar hallgatói és oktatói is várják az érdeklődő diákokat, szülőket, tanárokat. Azoknak, akik nem tudnak személyesen kilátogatni, a hibrid rendszer lehetővé teszi, hogy virtuálisan is körbejárják a standokat, megismerjék az egyes egyetemek, karok képzési kínálatát, belepillantsanak a közzétett szakmai- és képanyagba és kapcsolatba lépjenek a kiállítókkal - akár élő videóhívás keretében is. Az online tartalmak az ingyenes regisztráció után ITT érhetők el.

A kiállítással egy időben a Rektori Kabinet sajtóközleményt adott ki a BME-s diplomát megszerzettek pályakezdésével kapcsolatban, erről részletesen a bme.hu oldalon, továbbá számos internetes sajtóorgánumban (vg.hu, eduline.hu, mandiner.hu és penzcentrum.hu) olvashatunk.