Gyászhír

Elhunyt Dr. Farkas József, a BME Építőmérnöki Karának professzor emeritusa. 2018. január 16-án türelemmel viselt hosszú betegség után érte a halál.

A Budapesti Műszaki Egyetem saját halottjának tekinti, búcsúztatása február 7-én szerdán 13 órakor lesz a Farkasréti Temető Hóvirág úti ravatalozójánál lesz.

Az elmúlt évtizedek meghatározó geotechnikai szakembere, elkötelezett oktató, tanszékvezető, az egyetemi közéletben és a következő kutató mérnökgeneráció kinevelésében aktív szakember volt.

Kollégái szakmai és oktatói kvalitásai mellett szívesen emlékeznek vissza a közös kirándulásokra, ünneplésekre, amiken örömmel vett részt, és arra, hogy nagyon kedvelte a labdarúgást, amíg egészsége engedte, sokat focizott.

A bme.hu-n olvasható a kollégái által írt emlékezés.

Szeretteinek, barátainak őszinte részvétünket küldjük.